Promocje
Alkomat AlcoFind Polaris
Alkomat AlcoFind Polaris
599,00 zł 549,00 zł
szt.
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Najczęsciej zadawane pytania

Jaki alkomat wybrać ?

Najlepszym wyborem dla osoby prywatnej lub firmy będzie alkomat z sensorem elektrochemicznym. Czujnik w tym urządzeniu reaguje tylko i wyłącznie na cząsteczki alkoholu i daje najbardziej miarodajny wynik. Alkomat z sensorem półprzewodnikowym nie daje tak precyzyjnego wyniku a jego sensor dużo szybciej się zużywa i potrzebuje byc częściej kalibrowany.

Czy wirtualny alkomat jest wiarygodny?

Niestety wirtualny alkomat nie jest wiarygodny, jest to skrypt który ma za zadanie oszacować zawartość alkoholu w naszym organizmie po podaniu informacji takich jak wiek, ilość spożytego alkoholu czy też czas który upłynął od spożycia alkoholu. Wirtulany alkomat oszacuje jedynie orientacyjną zawartość alkoholu a wynik może jedynie być traktowany jako ciekawostka. Jeśli szukasz taniego i sprawdzonego alkomatu znajdziesz taki na naszej stronie.

Jak skalibrować alkomat ?

Jeśli twój alkomat wymaga kalibracji należy odesłać go do profesjonalnego serwisu, niestety nie ma możliwości samodzielnej kalibracji alkomatu elektrochemicznego.

Wysłałem/am alkomat do kalibracji lecz nie mam żadnej odpowiedzi, co mam zrobić ?

Kalibracja alkomatu zostaje przeprowadzona przez serwis i może czasem zająć to więcej czasu, jeśli wysłałeś/aś alkomat do kalibracji ale nie otrzymałać żadnej informacji zwrotnej skontaktuj się z nami poprzez email: biuro@alko-med.pl lub telefonicznie pod numerem 510 28 77 82. Pamiętaj o przygotowaniu numeru listu nadawczego oraz podaniu danych identyfikacyjnych oraz kontaktowych.

Ile trwa kalibracja alkomatu?

Kalibracja alkomatu to najczęściej 1-2 dni robocze plus czas potrzebny na transport alkomatu. Średni czas otrzymania skalibrowanego alkomatu z powrotem to 5 dni roboczych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl